Değerli Meslektaşlarım,

22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında, Susesi Kongre Merkezi’nde (Belek, Antalya) gerçekleşecek olan 13. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı’na Türk Girişimsel Radyoloji Derneği adına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Geçen yıl yapılan 12. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı bilimsel ve sosyal açıdan çok başarılı idi. Bu nedenle emeği geçen Toplantı Düzenleme ve Bilimsel Kurulu üyelerine, başta Prof. Dr. Hasan Dinç olmak üzere, teşekkürü borç bilirim.

13. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı Bilimsel Kurul Başkanı olarak Prof. Dr. Ramazan Kutlu seçilmiştir. Bilimsel kurulumuz, yüksek düzeyli ve merak uyandıracak bir bilimsel program hazırlamaktadır. Toplantımızda girişimsel radyolojideki bilimsel son gelişmelerin ve güncel uygulamaların sunulması ve karşılaştığımız sorunlara çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. Bunlar alanlarında uzman olan değerli ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımıyla tartışılacaktır. Bu doğrultuda konferanslar, atölye çalışmaları, paneller ve çalıştaylar programda yer alacaktır.

Toplantıya girişimsel radyolojiye gönül vermiş arkadaşların yanında konuya ilgi duyan asistan hekimlerimizin de katılımlarını bekliyoruz.

Yıllık toplantıların diğer bir önemi de meslektaşlarımızla sektör temsilcilerinin buluşmasını sağlayarak yoğun bilgi alışverişine olanak tanımasıdır.

Siz değerli meslektaşlarımızı, özenle hazırlanmış yoğun bir bilimsel program olacağı 13. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı’na bekliyoruz.

22 – 25 Mart 2018 tarihinde Belek-Antalya’da buluşmak üzere saygılar sunarız.

TGRD Yönetim Kurulu adına,

Prof. Dr. Mehmet Halil Öztürk