GENEL BİLGİLER

KONGRE TARİHİ VE YERİ

Türk Girişimsel Radyoloji Derneği 2018 Yıllık Toplantısı 22 – 25 Mart 2018 tarihleri Susesi Kongre Merkezi, Belek-Antalya’da gerçekleştirilecektir.

TOPLANTI DİLİ

Toplantı dili Türkçe olup, oturumlarda ingilizce simultane çeviri yapılacaktır.

KAYIT VE DANIŞMA MASASI

Kayıt ve danışma masaları 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve poster alanlarında yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

SERGİ ALANI

Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTIFIKASI

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası 24 Mart 2018 tarihinde verilecektir.

TRANSFER

Konaklamasını Serenas Turizm’den alan tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında ücretsiz yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz.